5. listopadu 200990 LET V POHYBU

Sportovní galavečer, začátek od 19.00 hodin | nová hala Fakulty sportovních studií v Univerzitním kampusu Bohunice, Kamenice 5, Brno

Galavečer v nové sportovní hale na univerzitním kampusu je projektem studentů 3. ročníku bakalářského studia a 1. ročníku navazujícího magisterského studia FSpS, kteří pod vedením pedagogů katedry gymnastiky a úpolů připravují prezentaci rozmanitých sportovních a pohybových aktivit propojených do choreografického tvaru.
Příprava představení s netradiční formou nonverbálního projevu, která vyvrcholí veřejným vystoupením, se stala motivací pro téměř 200 studentů. Ti se podílejí na všech složkách projektu od scénáře přes režii, choreografii až po ozvučení a další technické zabezpečení, zkrátka na všech činnostech souvisejících s projektem.